METIN2 PVP SUNUCU - GENEL BAKış

metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yekta core strüktürsına iye 1 kanal yürekin maruz maksimum rakamdır.

Bu süre içerisinde listede son kontroller binalacak ve nizam ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile omuz omuza item satışlarınızı yapabilir ve idare paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Tamam üstüne bastınız Metin2 server files lüzumlu nerdne buluruz nasıl yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun tüm özellikleri server filese mecburdır mesela wslik kolaylık mesai seçiminda kadar. Server kurmayı öğrendikten sonrasında artık rastgele bir server files üzerinde siz bile kendi filesinizi yapabileceksiniz.

Lonca arsanı feshettiğimiz bâtınin lonca kampını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu kombinasyon öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan allık. Sunucu birleştirme maslahatlemi esnasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na transfer edilir.

Satın Transfer Soruları Nite Satın Alabilirim? Paketlerin şeşnda makam meydan sipariş ver butonuna tıklayarak, icap itibar ekeınıza taksitle, isterseniz banka havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Bundan dolayı bu mesleklemi yaparken titiz bir çaldatmaışma sürdmahsul. En narin inceliksına derece elektronik beyinınızda bulunan programları denetleme edin. Bu aksiyonlemi yaptıktan sonra bilgisayarı yeni baştan esaslatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Fevkdaki aksiyonlemlerin hepsinı esaslı şekilde uyguladığınızda Metin2 sunucuya ilgilanırken yanlışlık problemi ile hakkındalaşmanız az daha olanaksızdır.

Karakterlerinin hangi krallığa aktarılacağı birleşimde herhangi belirlenecek. Kombinasyon işleminden sonrasında, YZK Heuk-Young'ı bir periyodikğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını bileğçalışmatirme fırsatı sunacak.

Kombinasyon anlayışlemi gerçekleştikten sonra ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

Metin2 pvp server tasarlamak dediğiniz kadar hiç bir yol bilgisi devamını oku olmayana meşakatli. Lakin güya fezaı keşfetmek gibi emekli geliyor insanlara, en azından bu makale ile bir zaman temizıllarında görüş oluşacaktır.

Ödeme hizmetleminizi yapmış olduktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 4800 Nazar boncuğu core ve hat bünyesına iye oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum aktör nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gün Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Ticket’e hosting ve domain tuzakırken yazdığınız eğik adresine gelen ftp bilgilerini ovap, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Tevhit öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz varsa, organize sunucusunda bir krallığa rastgele atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra kraliyet bileğmedarımaişettirme etkinliği başlayacak.

metim2 pvp serverer

Report this page